Çılgın Türk'ler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Çılgın Türk'ler

Ey Çılgın Türk Forumumuza Üye olarak Bir Çılgınlık Yapar mısın!

trabzon'da fatih tekke heycanı

cem-gfb
    cem-gfb

trabzon'da fatih tekke heycanı Empty trabzon'da fatih tekke heycanı

Mesaj  cem-gfb Ptsi Ekim 19, 2009 11:35 pm

Trabzonspor'da kaybedilen her puan sonrası taraftarların, "Fatih Tekke'yi istiyoruz" şeklinde slogan atması, yönetimi de bu konuda adım atmaya zorladı. Bordo - mavili takımın Başkanı Sadri Şener'in, Fatih Tekke'nin transferinin gündemlerinde olduğunu belirterek, "Sezon başında kadromuza katmak için yoğun şekilde çalıştık ancak olmadı. Ocak ayındaki kendisiyle ve kulübüyle yeni bir görüşme yapacağız" diye açıklama yapması taraftarları heyecanlandırdı. Trabzonsporlu taraftarlar internet sitelerinde, Ocak ayını sabırsızlıkla bekleyecekleri yönünde yorum yaparken, Zenit kulübüyle sözleşmesi Mart ayında sona erecek olan Tekke'nin, Ocak ayında vereceği cevap bekleniyor. Tekke daha önce Trabzonspor'a dönerek, bordo - mavili forma altında şampiyonluk yaşamayı çok istediğini söylemişti.

TOLGA ZENGİN'İN SAKATLIK KABUSU
    Bordo - mavili takımda Senegalli kaleci Tony Sylva'nın transfer edilmesinden sonra yedek kulübesine mahkum olan Tolga Zengin, şimdi de sakatlıkla boğuşuyor. Sağ dirseğindeki ağrı nedeniyle üç haftadır takımdan ayrı çalışmak zorunda kalan Tolga, bir an önce iyileşerek, Sylva'yla rekabet etmek istiyor. Tolga, kalede rekabetin üst seviyede olduğunu belirterek, "Sylva kaliteli ve tecrübeli bir kaleci. Onur da, ben de ondan formayı almak için yoğun şekilde çalışıyoruz. Ancak sakatlığım nedeniyle son haftalarda bu rekabetten biraz uzak kaldım. En kısa zamanda iyileşip tekrar forma için savaşacağım" dedi.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 7:48 am